.

Duże i małe realizacje

8 września Pres-Kol zakończył produkcję kilkudziesięciu siłowników hydraulicznych dla dużego i znanego na rynku polskim Klienta.

Pres-Kol oprócz dużych produkcji realizuje te mniejsze. Inżynierowie do każdego pomysłu opracowują  projekt konstrukcyjny. Każda część składowa finalnego produktu tworzona jest ze szczególną starannością. Każdorazowo przed przekazaniem produktu Klientowi, każdy siłownik hydrauliczny jest testowany, poddawany próbie ciśnieniowej i próbie działania, by upewnić się o doskonałej jego jakości. Sprawność układów hydraulicznych jest nie tylko ważna ze względu na infrastrukturę przemysłową, ale także z powodu bezpieczeństwa. Dlatego konieczne jest ich drobiazgowe i profesjonalne kontrolowanie. Pres-Kol w swoich usługach zapewnia dla swoich produktów serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

nikos_drosakisDuże i małe realizacje

Related Posts

Pres-Kol na Nor-Shipping w Norwegii

Nor-Shipping w Oslo (4-7 czerwiec 2019) to międzynarodowa wystawa i konferencja żeglugowa oraz jedno z najważniejszych miejsc spotkań dla globalnego przemysłu żeglugi morskiej, na którym miedzy innymi będzie można spotkać  się z firmą Pres-Kol. Oprócz technologii prezentowanej przez liderów rynku, Nor-Shipping jest także miejscem rozwoju osobistych sieci kontaktów, budowania kompetencji i udostępniania informacji. Wszystkie te

Święta w Pres-Kol

Na zbliżające się Święta Wielkanocne wszystkim Klientom firma Pres-Kol życzy smacznego jaja, pogodnych i radosnych Świąt, tchnienia wiosny oraz sukcesów zawodowych.

Większe możliwości produkcyjne Pres-Kol

Od połowy stycznia Pres-Kol rozpoczęła współpracę produkcyjną z firmą, która posiada najnowocześniejszy park maszynowy CNC do obróbki skrawaniem. Zabieg ten pozwolił nam wyjść z szerszą ofertą do potrzeb Klienta na bardziej skomplikowane projekty i formy. Otworzyliśmy się również na bardziej szczegółową inżynierię odtworzeniową. Wykonujemy dokumentację na podstawie dostarczonych elementów. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesne techniki