.

BALTEXPO 2017 już za nami…

W dniach 11-13 września odbyły się Międzynarodowe Targi Morskie BALTEXPO. Są to największe w Polsce i jedne z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej, organizowane co dwa lata w Polsce nieprzerwanie od 1982 roku.

Każda edycja BALTEXPO, organizowana jest z dużym poparciem i pod patronatem odpowiedzialnych za ten sektor gospodarki organów administracji. Cieszy się dużym zainteresowaniem jako wydarzenie, na którym prezentowany jest dorobek i oferta przedsiębiorstw, klastrów oraz instytutów naukowo-badawczych z obszarów przemysłu stoczniowego; offshore, infrastruktury portów, przemysłu morskiego, transportu i innych.

Targom towarzyszył bogaty program konferencji poświęconych tej tematyce. Firma Pres-Kol uczestniczyła w panelu dotyczącym budowy infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarki morskiej, tematyce poświęconej modernizacji i nowym inwestycjom. Przeprowadziła rozmowy z dotychczasowymi kontrahentami jak i miała okazje nawiązać nowe kontakty biznesowe, które w perspektywie czasu mogą zaowocować współpracą przy przyszłych realizacjach.

Baltexpo dla Pres-Kol był niepowtarzalną okazją do zrobienia kroku do nowych inwestycji.

Agnieszka DrosakisBALTEXPO 2017 już za nami…